Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Evde Paketleme İşleri / Evde Maske Paketleme İşi

Evde Maske Paketleme İşi

/
/
/
20 Views

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde maske paketleme işi bu işlerden sadece bir tanesidir. Dışarıda çalışmaktan ve stresli yoğun iş hayatından bıkmışsanız veya devamlı bir işiniz olduğu halde kazandığınız mevcut para ihtiyaçlarınıza ve masraflarınıza yetmiyorsa evde yapılarak size ek gelir imkanı veren iş fırsatlarına göz atmalısınız. 7’den 77’ye her yaşa, her zevke ve herkese hitap eden evden rahatlıkla yapabileceğiniz işler mevcuttur. Sizlerde bu işleri yaparak boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de boş zamanlarınızı paraya dönüştürebilirsiniz. İşte bu yüzden bugünkü yazımızda size özelliklerini saydığımız ek işlerden biri olan maske paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Maske paketleme işi

Evde maske işini tek olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınız veya yakın komşularınızla da bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. maske işi oldukça zevkli bir iştir. Bir yandan eğlenip stres atarken diğer yandan aile bütçenize gelir sağlayabilirsiniz. Şimdi bu konu üzerinde biraz daha durarak açıklamaya çalışalım. maske paketlem işinde size lazım olan tek materyal ellerinize eldiven takarak paketlemek olacaktır. Diğer malzemeleri ise firmalar kendileri temin etmektedir. Çalışma ortamınızı ve şeklinizi kendinize göre ayarlamak suretiyle ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Firmalara nasıl çalışacağınızı yani günlük mü yoksa haftalık olarak  mı istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Firmalar bu istediğinizi dikkate alarak haftalık isterseniz 1000 adet aylık isterseniz 8000 adet maske vermektedir.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

maske paketleme isi

Maske Paketleme işi

Evlere maske lastiği bağlama işini veren firmalar ile iletişime geçip anlaştıktan sonra bu işin sonunda size eğer haftalık iş yapmışsanız 250 TL eğer ki aylık yapmışsanız 1600 TL vermektedir. Eliniz alışıp pratik kazandıktan sonra ortalama bir dakikanın altında bir hızla yapılan maske eldiven paketleme evde para kazandıran ek işler arasında kaçırılmayacak bir fırsattır.

Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Bir çok bayanın bu tür işlere ihtiyacı olduğu gibi, erkek arkadaşlarında ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bu iş için erkek arkadaşlarda başvuruda bulunarak ailelerine maddi destek olabilirler. Başvurularınız esnasında lütfen telefon numarası kullanmayınız. Ama mail adresinizi mutlaka belirtin. Evde maske paketleme verecek olan firmalar mail adresi ile dönüş yapacaklardır.

Bu iş haricinde evde yapabileceğiniz ek işler için, ana sayfamızdan diğer iş ilanlarınada gözatabilirsiniz. Herkese göre bir iş mutlaka vardır. Yeterki sizler çalışmak isteyin.

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :