Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Hakkımızda

Hakkımızda

/
0 Views

Evdenkazan.net sitemiz Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğumuz ve yayınladığımız ilan hizmetleri sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adımızı yazdırmış bulunmaktayız ve ev ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.


Bize ulaşan yada piyasadan derleyerek bulduğumuz tüm ek iş veren firmalar kaliteli hizmetlerimizden ve siz değerli müşteri portföyümüzden memnun bir biçimden güvenle işlerini yaptırmaktadırlar.
Evdenkazan sitesi olarak paylaştığımız, içeriklerden hiç bir şekilde maddi talepte bulunmamaktayız. Sitemiz adını kullanarak size iş vaat eden hiç bir şahıs yada kurumla bağlantımız bulunmamaktadır. Adımızı kullanan yada kullanmayan hiç kimseye ek iş adı altında para göndermeyin. Gönderdiğiniz yada göndereceğiniz ücretlerin sorumluğu tamamen size aittir, bizim sorumluluğumuzda değildir bilginize arz ederiz. Sitemizde bulunan formlar bizimle iletişim yada paylaşılan içeriğe yorum yapmanız için konulmuştur.


Ziyaretçilerine evden nasıl para kazanılır konularında bilgi veren paketleme ve benzeri iş ilanları sitesinde yayınlayan girişimciliği temel alan ve nasıl yapılıcağını anlatan bir web sitesidir.Sizlerde bizleri takip ederek evde boş vakitlerinizde nasıl para kazandırıcak işler yapabilirim ? sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bizlere göndermek istediğiniz tüm soru,istek,şikayetler için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :