Oh Snap!

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

Hit enter after type your search item
Home / Uncategorized / Teespring Kayıt Ol Para Kazan

Teespring Kayıt Ol Para Kazan

/
/
/
147 Views

Teespring Kayıt Ol Para Kazan sayesinde Teespring nedir, nasıl çalışır, nasıl para kazanırım gibi sorularınızın tümü cevaplanmış olacaktır. Teespring Kayıt Ol Para Kazan yoğunluk olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Devletleri tarafından çok sık kullanılan bir web sitesidir. Peki biz teespring ile neler yapabiliriz derseniz, büyük bir kitlenin içeride gerçekleştirdiği eylem kendi ürünlerini çok kolay bir şekilde satabilmeleridir haliyle sizlerde kendi ürünlerinizin satışı için kullanabilirsiniz.

Konumuza Başlamadan Size Aktardıklarımız (İÇİNDEKİLER)

  • Teespring Kayıt Ol Para Kazan nedir ?
  • Teespring nasıl kayıt olurum ?
  • Teespring parayı nasıl çekerim ?

Teespring Kayıt Ol Para Kazan Nedir ?

Teespring, herkesin özel giysiler oluşturup satmasına olanak tanıyan bir platformdur. Yaratıcı topluluk için kendi tişörtlerinizi tasarlayabileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve satabileceğiniz bir sosyal ağdır. Teespring 2011’den beri piyasada ve internetteki en büyük e-ticaret platformlarından biri haline geldi.

Teespring ile para kazanmanın iki yolu vardır: 1) Tasarımları yükleyerek, fiyatları belirleyerek ve gömleklerinizi nasıl dağıtmak istediğinizi seçerek kendi kampanyanızı oluşturabilirsiniz. 2) Ayrıca, gömleklerini satmak için yardıma ihtiyacı olan mevcut bir kampanyaya onlar için satıcı olarak ortak olabilirsiniz.Teespring, kendi özel tişörtlerinizi yapmanızı sağlayan çevrimiçi bir şirkettir.Kendi tasarımınızı oluşturabilir veya sitedeki çeşitli tasarımlardan birini seçebilirsiniz. Gömleğinizi tasarladıktan sonra fiyatı ve sipariş miktarını belirlersiniz. Birisi gömleğinizi sipariş ettiğinde, Teespring onu yazdırır ve ücret karşılığında onlara gönderir. Ne kadar çok gömlek satarsan o kadar çok para kazanırsın!

Teespring, kendi tasarımlarınızı tişörtlere dönüştürebileceğiniz ve satabileceğiniz bir platformdur. Teespring, 2009 yılında Walker Williams ve Evan Stites-Clayton tarafından kuruldu. Yurt odalarında şirketi kurduklarında ikisi de Maryland Üniversitesi’nde öğrenciydi.Şirket, ayda 2 milyonun üzerinde gömlek satışıyla 300 milyon doların üzerine çıktı. Teespring, her ay yeni tasarımlar için alışveriş yapmak veya eski tasarımlara göz atmak için 10 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, çevrimiçi t-shirt satışı için en popüler platformlardan biridir.

Teespring nasıl kayıt olurum ?

Teespring, özel ürünler tasarlamanıza ve satmanıza izin veren bir şirkettir.

Teespring’e kaydolmak için aşağıdaki adımları doldurmanız gerekir:

1. Kendi tasarımınızı oluşturun veya mevcut bir tasarımı yükleyin

2. Ürününüz için bir fiyat belirleyin

3. İstediğiniz miktarı seçin ve ek seçenekleri ekleyin

4. Ürününüz için bir ad seçin

5. Nakliye ve fatura bilgilerini ekleyin

teespring nasıl kayıt olunur
teespring nasıl kayıt olunur ?

Teespring, insanların sadece birkaç tıklamayla ısmarlama gömlekler satmalarını sağlayan bir şirkettir. Şirketin 50.000’den fazla satıcısı ve 10 milyon müşterisi var.

1) E-posta adresinizi ve istediğiniz şifreyi sağlayarak Teespring’de bir hesap oluşturun.

2) Ad, adres, telefon numarası ve ödeme bilgileri gibi gerekli alanları doldurun.

3) Teespring’den size gönderilen onay e-postasındaki bağlantıya tıklayarak verdiğiniz e-posta adresini onaylayın.

4) E-posta adresinizi onayladıktan sonra, hesabınıza giriş yapın ve başkaları için tasarım oluşturmak veya satmak isteyip istemediğinize bağlı olarak ‘İlk Tasarımınızı Oluşturun’ veya ‘Tasarımlarınızı Sat’ seçeneğine tıklayın.

Teespring, kullanıcıların tasarımlarını tişörtler üzerinde oluşturup satmalarına olanak tanıyan bir web sitesidir.

Teespring, kendi tişörtlerinizi tasarlayıp satabileceğiniz çevrimiçi bir platformdur. Yaklaşık 5 dakika sürecek ücretsiz bir hesap için kaydolmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, gösterge tablosunda ilk tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Teespring parayı nasıl çekerim ?

Teespring, girişimcilerin kendi gömleklerini yaratmalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Girişimci gömleğini oluşturduktan sonra bunun için bir fiyat belirleyebilir. Birisi gömleği satın almak isterse PayPal veya kredi kartı kullanarak ödeme yapabilir. Girişimci daha sonra parayı PayPal’dan veya kredi kartı şirketinden alacaktır. Teespring’den para çekmenin üç yolu vardır: 1) PayPal aracılığıyla para çekme talebinde bulunun; 2) Banka hesabınızdan para çekme talebinde bulunun; 3) Kredi kartı şirketiniz aracılığıyla para çekme talebinde bulunun.

Teespring, ısmarlama tişörtlerin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, 2010 yılında Walker Williams tarafından kuruldu. Teespring hesabından nasıl para çekileceğine ilişkin bazı önemli adımlar şunlardır:

1. Hesabınıza giriş yapın ve üst gezinme çubuğundaki “Hesabım” sekmesine tıklayın

2. Üst gezinme çubuğundaki “Ödemeler” sekmesine tıklayın

3. Sol gezinme menüsünden “Çek”i seçin

4. Banka hesap bilgilerinizi girin ve Teespring’in para çekme prosedürlerini okuyup anladığınızı onaylamak için “Kabul Ediyorum”u seçin.

5. İstediğiniz para çekme miktarını seçin

6. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin (eCheck veya ACH)

Aşağıdaki adımları izleyerek paranızı Teespring’den çekebilirsiniz:

1. Teespring.com‘da hesabınıza giriş yapın.

2. Ekranın sağ üst köşesindeki profil simgesine tıklayın ve “Hesabım”ı seçin.

3. “Para Çekme İşlemlerim”in altındaki “Para Çekme” seçeneğine tıklayın.

4. Çekmek istediğiniz tutarı seçin ve ardından “Çek”e tıklayın.

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :